CONTACT FINANCE

ul. Hewelisza 9, 80-890 Gdańsk
Cenrum Biurowe, Medison 3 Pięro

Administratorem danych osobowych jest CONTACT FINANCE SP Z O.O.

Dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Dane osobowe, o których mowa powyżej będą przetwarzane przez okres niezbędny do finalizacji lub odrzucenia oferty przez klienta. Każdy może wystąpić do administratora danych osobowych z żądaniem dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także z żądaniem przeniesienia danych.

Każdy może wnieść skargę do organu nadzorczego w przypadku uznania, że administrator danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest niezbędne do przygotowania i przedstawienia oferty, a niepodanie danych osobowych lub podanie niepoprawnych danych osobowych uniemożliwi realizację tego procesu.

Skontaktuj się ze Specjalistą

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij i wyślij formularz. Służymy bezpłatną konsultacją! Doradca oddzwoni we wskazanym terminie.Masz pytania?

Zadzwoń do naszego Eksperta!

Opinie zadowolonych klientów

Pan Jacek Latosinski – specjalista godny polecenia!

Pan Jacek Latosinski zostal nam polecony jako profesjonalista do zadan specjalnych i nie zawiedlismy sie. Pan Jacek ma nie tylko szeroka wiedze w zakresie kredytow, ale potrafi rowniez zapopronowac niestandardowe rozwiazania do skomplikowanych przypadkow…

czytaj dalej

Polecam p. Adama Janowskiego

Planujesz kupno mieszkania lub nieruchomości?,ale za bardzo nie wiesz jak do tego podejść?Mówią Ci w banku że to niemożliwe? z p.Adamem J. niemożliwe stanie się możliwe(człowiek z bogatym doświadczeniem). Jest bardzo rzetelny i wykonuję swoją prace na 100%.

czytaj dalej

Profesionalizm …

Korzystalismy z mezem z uslug tej firmy naszym doradca byla pani Gosia , bardzo mila osoba z ogromnym doswiadczeniem ,,, profesionaliz oraz szybkosc dzialania …szczerze polecamy .!!!

czytaj dalej